KONTAKT

CZEKAMY NA TWÓJ KONTAKT!

INSTYTUT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH
WYŻSZEJ SZKOŁY NAUK PEDAGOGICZNYCH

w WARSZWIE
FILIA OPOLE

Nawiąż kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami naszej Filii. Oczywiście, zapraszamy też do odwiedzin w naszym biurze:

FILIA INSTYTUTU w Opolu
ul. Władysława Reymonta 45
45-072 Opole

tel. 77 44 12 226
tel. 608 39 40 39
e-mail: ewa@optima.opole.pl

KONTAKT OSOBISTY

Jak dotrzeć do nas? Wyjaśnimy to najlepiej jak potrafimy. Dlatego zwracamy uwagę, że nasze biuro znajduje się w doskonałej lokalizacji na ul. Władysława Reymonta w Opolu. Innymi słowy – na trasie między centrum handlowym Solaris a nowym centrum przesiadkowym na ulicy 1 Maja. Dodatkowo, atutem jest łatwy dojazd oraz łatwość zaparkowania samochodu na parkingu pod budynkiem, sąsiednich ulicach lub okolicznych parkingach (płatnych).

KONTAKT - Ewa Sawicka

Pracujemy w godzinach 10:00-17:00. Jednakże poza tymi godzinami można kontaktować się telefonicznie, także w soboty. Szczegóły o zasadach naszej pracy poznasz wchodząc do zakładki O NAS.

KONTAKT MAILOWY

ewa@optima.opole.pl info@podyplomowe-opolskie.pl

KONTAKT TELEFONICZNY

608 39 40 39; 608 492321; 774412226

Podsumowując przypominamy, że w naszej filii można zapisać się na:

  • studia   podyplomowe   adresowane   do  absolwentów   szkół   wyższych  posiadających   tytuł  licencjata,  magistra  lub  inżyniera; 
  • studia licencjackie na wielu kierunkach, zwłaszcza w obszarze pedagogiki i nauk społecznych;
  • studia magisterskie, zwłaszcza w obszarze pedagogiki i nauk społecznych;
  • jednolite pięcioletnie studia magisterskie na takich kierunkach jak: prawo, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika specjalna;

Zachęcamy, aby kontaktować się z nami w razie zainteresowania jakimkolwiek kierunkiem z oferty uczelni zrzeszonych w konsorcjum Varsovia: Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych, Szkoły Główną Krajową oraz Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki. Wysoka jakość prowadzonej tam edukacji potwierdzona jest akredytacją Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Uczelnie posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do nadawania tytułów licencjata i magistra. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie wśród absolwentów szkół średnich kierunkami politologicznymi polecamy oprócz tego studia licencjackie na kierunkach politologia, dziennikarstwo, amerykanistyka, zarządzanie personelem prowadzone przez Wyższą Szkołę Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki.

W naszej filii przestrzegamy zasad sanitarnych związanych z zapobieganiem rozprzestrzenia się wirusa Sars-Cov-2.

Zadzwoń teraz