OPINIE

OPINIE O: PODYPLOMOWE-OPOLSKIE.PL

Opinie o nas – o PODYPLOMOWE-OPOLSKIE.PL to zakładka, gdzie udostępniamy wpisy na temat naszej pracy rekrutacyjnej. Także o formie studiów i wykładowcach. Dodatkowo, opinie tu pojawiające się mogą być zachętą do skorzystania z naszych usług. Aby zamieścić tu swoją opinię, napisz do administratora: info@podyplomowe-opolskie.pl. Jednocześnie możesz nam wystawić opinię rejestrując się w serwisie google.

Nazywam się Alicja Śliwińska i jestem dyrektorem w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Mesznie. Filologia polska była zawsze moim marzeniem. Szukając studiów podyplomowych trafiłam na wspaniałych ludzi , którzy z dużą cierpliwością i fachowym podejściem mnie wysłuchali i doradzili.

Nauka on-line, niskie ceny, dobra renoma, fajna atmosfera i życzliwość- tylko tak studiować !!!

opinie o nas

„Polecam serdecznie studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie kierowane przez filię w Opolu. Pani Ewa z sekretariatu jest bardzo miłą i kompetentną osobą która znajdzie na wszystko dogodne rozwiązanie, bez zbędnego stresu.  Ponadto jeśli chodzi o kierunki pedagogiczne są bardzo na czasie i co najważniejsze niepodważalne przez kuratorium podczas kontroli. Kończyłam dwa kierunki jednocześnie „Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna” oraz „Edukacja i rehabilitacja osób ze spektrum autyzmu” i uważam, że była to bardzo dobra decyzja.”

Joanna, Publiczne Przedszkole Specjalne „Wesołe Żabki”


Przyjazna atmosfera, dobrze przygotowane studia. Dobra komunikacja z wykładowcami. Doskonała pomoc zwłaszcza opiekuna grupy, zdobycie umiejętnie przekazanej wiedzy.

Wykładowcy są kompetentni z zakresu prezentowanego przez siebie przedmiotu. Studia podyplomowe spełniają moje oczekiwania.

Studia godne polecenia!

Joanna Szkoła Podstawowa w Skoroszycach.

Opinie o nas

Powrót na stronę główną: https://podyplomowe-opolskie.pl/

Strona platformy edukacyjnej: www.platforma.wsnp.edu.pl

Zadzwoń teraz