STUDIA PODYPLOMOWE – OPOLE

STUDIA PODYPLOMOWE – FILIA INSTYTUTU – OPOLE

Opole to miejsce, w którym studia podyplomowe podejmują nie tylko osoby z województwa opolskiego, ale również z województw ościennych. STUDIA PODYPLOMOWE OPOLE – wśród studentów naszej filii są osoby z takich miejscowości spoza Opolszczyzny, jak Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Toszek, Wieluń, Kępno, Ostrzeszów, Wrocław, Jelenia Góra i wielu, wielu innych. Sprowadza ich do nas wysoka jakość kształcenia realizowanego przez Wyższą Szkołę Nauk Pedagogicznych, jak również dogodne warunki studiowania oraz kompleksowa obsługa i fachowe doradztwo, jakie gwarantujemy w naszej filii.

U NAS ZAPISZESZ SIĘ NA:

STUDIA PODYPLOMOWE

Oferujemy, prawdopodobnie największy w kraju, wybór studiów podyplomowych:

STUDIA WYŻSZE

W naszej ofercie są studia wyższe (I i II stopnia oraz jednolite magisterskie) prowadzone przez uczelnie z konsorcjum Varsovia:

STUDIA MBA

Szkoła Główna Krajowa jest organizatorem studiów podyplomowych Masters of Business Administration. Studia przygotowują do zarządzania przedsiębiorstwami, instytucjami finansowymi oraz publicznymi. Są niezbędne dla osób planujących zasiadanie w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Zajęcia realizowane są w formule hybrydowej, co umożliwia uczestnictwo w zajęciach on-line.

Grono wykładowców zasilają eksperci i praktycy z wiodących instytucji biznesowych w Polsce i Europie.

Rekrutujemy studentów w biurze naszej filii oraz drogą internetową. Pobierz aktualny KATALOG INSTYTUTU STUDIÓW PODYPLOMOWYCH oraz FORMULARZ REKRUTACYJNY. Jeśli natomiast interesują Cię studia wyższe – pobierz aktualny KATALOG KONSORCJUM.

Jeśli chcesz porozmawiać o studiach podyplomowych lub wyższych

STUDIA PODYPLOMOWE OPOLE

Instytut Studiów Podyplomowych udziela zniżek:

  • 20% dla absolwentów
  • 50% za drugi kierunek (tańszy)
 Opole studia podyplomowe
Filia Opole

Opole to bardzo ładne miasto, więc warto je odwiedzić i to nie tylko w czasie festiwalu piosenki. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu został zainaugurowany 19 czerwca 1963 roku pierwszym koncertem, w którym wzięło udział 22 wykonawców (wśród nich Ewa Demarczyk). Od tego czasu festiwal nie odbył się tylko raz – w 1982 roku, z powodu ograniczeń związanych ze stanem wojennym.

Ale festiwal piosenki to niejedyne wydarzenie ogólnopolskie, jakie odbywa się w naszym mieście. Od kilkudziesięciu lat Opole gości co roku również najlepsze zespoły teatralne z kraju w ramach Konfrontacji Teatralnych Klasyka Polska. Aby poznać aktualne plany festiwalu trzeba odwiedzić witrynę Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Natomiast od 1962 roku Opolski Teatr Lalki i Aktora im.Emanuela Smolki organizuje Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalek – przegląd najbardziej interesujących zjawisk w teatrze tej formy. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zupełnie wyjątkową imprezą kulturalną w Opolu jest też Festiwal Filmowy Opolskie Lamy. Zgodnie z koncepcją twórców festiwalu kinomani podczas kilku dni jego trwania mają okazję uczestniczyć w projekcjach filmowych, a oprócz tego – w licznych spotkaniach autorskich i warsztatach. Informacje o festiwalu i stowarzyszeniu, które go organizuje, znajdziemy na stronie festiwal.opolskielamy.pl

OPOLE – warto nas odwiedzić!

INSTYTUT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Zadzwoń teraz